• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Psychologowie

Dlaczego tak naprawdę chorujemy?
Dużo zależy od naszych genów – a wiadomo, że ciężko dbać o swoje zdrowie, jeżeli najzwyczajniej w świecie we własnym DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty sercowe bądź ponadprzeciętne ryzyko nowotworów. Jednakowoż oczywiście wiele zależy od tego jak żyjemy. Zatem naprawdę często ludzie chorują, bo najzwyczajniej źle żyją. Bardzo dobrze to można zauważyć, gdy spojrzymy sobie na Stany Zjednoczone. W owym jakże wielkim kraju są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna ilość „grubasów”, ale odnajdą się także miejsca, w których kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele niższa ilość osób zmagających się z nadwagą.
– Odpowiednia dieta! Naturalnie w żadnym razie nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie powinniśmy zbytnio przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Należy zachować zdrowy umiar w jedzeniu.
– Sporo więcej aktywności fizycznej! W takim razie sporo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Może pływanie, piłka nożna bądź jogging? Bardzo dobra informacja dla pragnących nieco więcej szamać: gdy człowiek codziennie mocno się poci, ma okazję więcej jeść – bez tycia.

1. Zobacz stronę

2. Wejdź

3. Sprawdź teraz

4. Znajdź więcej

5. Odwiedź stronę

Categories: Medycyna

Comments are closed.